Gizlilik Politikası

Öztem Halı Yıkama şirketine ait olan halikoltukyikama.gen.tr internet sitemiz Gizlilik Politikası aracılığıyla sitemize giren ziyaretçilere ait verilerin korunması hususunda gerekli altyapıya sahip bir sitedir.

halikoltukyikama.gen.tr sitesi kullanıcılarına ait verileri hiçbir zaman  dijital pazarlama veya tanıtım amacıyla üçüncü bir kişi veya kurumla kesinlikle paylaşmaz. Sitemizi ziyaret eden kullanıcının tüm güvenliği hosting firmamızın gözetimi altında sağlanmaktadır. SSL sertifikamız, müşterilerimizin internet sitemizi rahatlıkla ziyaret etmelerini sağlamak için özenle seçilmiştir. halikoltukyikama.gen.tr, internet Sitesinden sosyal medya sayfaları başta olmak üzere sektörümüzünde içinde yer aldığı medium.com gibi sitelere link çıkışı yapılmaktadır. Sitemizden diğer sitelere erişildiğinde meydana gelebilecek herhangi bir sorundan halikoltukyikama.gen.tr sitesi sorumlu değildir.

Ancak mahkemelerden gelen resmi talepler doğrultusunda, Hosting firmasının loglarında kayıt altına alınan İP adresleri sadece resmi makamlarla paylaşılabilir.

halikoltukyikama.gen.tr web sitemizi ziyaret eden her ziyaretçi, sitemizin gizlilik politikası şartlarını kabul etmiş sayılır.

 

Paylaş