Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama Fabrikası olarak hizmet veren Öztem, 2008 yılı itibariyle bu sektörde profesyonel hizmet anlayışı ve en iyiyi, en kaliteyi sunmak için İstanbul’da çalışmalarına devam etmektedir.

Halı yıkama fabrikası , halılarınızı yıkamak üzere kurulan geniş çaptaki işletmelerdir. Bu tip işletmeler geniş alanlardan halı siparişleri alabilmektedir. Yıkama işlemleri makine ile yapıldığı için son derece sağlıklı hizmet verilmektedir. Kullanılan teknolojik makinelerin kalitesine göre ise arada fabrikadan fabrikaya değişiklikler olmaktadır. Örneğin Avrupa’dan getirilen son model temizleme makineleri kullanan işletmemiz ile eski temizleme makinelerini kullanan fabrikalar arasında oldukça büyük farklar görebilirsiniz. Bunlar tam temizlememe, desen bozulma, halı boyutlarında değişiklik gibi çeşitli zararlar olarak sıralanabilir. O yüzden seçeceğiniz hizmet veren çok önemlidir. Tam piyasa araştırması yapılmadan halılarınızı 2. Kişilere teslim etmemenizde fayda var. Genellikle size çok düşük ücret talep edip, daha halı teslim alma işinde bile işi savsaklayanlar bu kişilere örnek gösterilebilir. Halı yıkama fabrikaları devletin koştuğu koşullara uygun bir şekilde hizmet vermektedir, vergilerini düzenli olarak ödemektedirler. Böylece hem fabrika sahipleri kazanmakta hem de Türkiyemizin gelişmesine katkı sunmaktadırlar. Çevrenizde halı yıkama fabrikası olmayabilir bu çok normaldir. Daha çok saniyeleşme bölgelerinde kuruldukları için şehirden uzak yerlerdedir. Müşteri bulma aşamasında ise şehre bir ofis açarak oradan müşteriler ile birebir iletişim kurup, fabrikaya bulunan araçları satın almaktadırlar. Böylece siz halı yıkaması talep ettiğinizde evinizden araçları ile halıları teslim alıp fabrikaya götürmektedirler.

İstanbul Halı Yıkama Fabrikası

İstanbulda hizmet veren birçok halı yıkama fabrikası bulunmaktadır. Aralarındaki rekabet düzeyi oldukça yüksektir. Hepsi kendi aralarında kampanya yaparak müşteri çekmeye çalışmaktadır. Bundan faydalanarak siz de güzel fiyatlara halınızı temizletebilirsiniz. İstanbul civarlarında ikamet eden vatandaşlar büyük, küçük, yün veya makine halılarını dilediği türden verip bu fabrikalarda yıkatabilirler. Küçük dükkanlara nazaran işlerini daha büyük yapan fabrikaları tercih ederseniz pişman olmazsınız. Yüksek teknoloji ile donatılmış makineler sayesinde en ince ayrıntısına kadar temizlik sağlanmaktadır. Bunun sayesinde mikrop üremesi de bir süreliğine gecikmektedir.

Halı Yıkama Fabrikası Tavsiye

Halı yıkama fabrikası seçmeden önce dikkat etmeniz gereken birçok konu bulunuyor. Bunların en başında fabrikanın köklü olmasıdır. Eğer uzun zamandan beri hizmet eden fabrika bulabilirseniz hiç beklemeden halılarınızı teslim edebilirsiniz. Çünkü temizlik konusunda olduğu için bu tür yerler işlerini kötü yaparsa bir daha sipariş gitmeyecektir. Dolayısı ile fabrika kapanmaktan kaçınamayacaktır. Bilin ki fabrika uzun yıllardan beri hizmet veriyorsa müşterileri memnundur, devamlı müşterileri vardır. Dikkat edeceğimiz bir sonraki konu ise sizinle kurulan iletişim. Sipariş için aradığınızda en başta sizinle ilgilenen operatör tersler cinsten konuşup, işi varmış gibi yapıyorsa bilin ki o iş yerinde düzenli giden bir şey yoktur. Siz de halılarınızı teslim ettiğinizde işiniz aksatılacaktır. O yüzden ilgilerine çok dikkat edin. Halı yıkama konusu oldukça çok önemli olduğu için bu işler hemen karar verilip yapılacak şeyler değildir. En başta sağlığınız tehlikeye girecek olup, gelen müşteri veya ev misafirlerinize mahçup duruma düşebilirsiniz. Son olarak çevrenizde daha önce o fabrikadan hizmet almış birilerini bulabilirseniz çok iyi olacaktır. Mahallede komşularınız ile konuşup halıları hangi fabrikaya verdiklerini sorun. Eğer hizmetlerinden memnunsalar fabrika ile iletişim numarasını komşunuzdan temin edip gönül rahatlığı ve komşu referansı ile halılarınızı yıkatabilirsiniz.

Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası

Çevrenizde işini amatör olarak yapan fabrikalar oldukça çok olacaktır. Bu konuda dikkatli olmalısınız. Sizinle iletişim kuran kişinin konuşma şeklinden tecrübesini anlayabilirsiniz. Eğer halılar hakkında sizlere detaylı bilgi verebiliyorsa o fabrika işinde profesyoneldir. Profesyonel halı yıkama fabrikaları elemanlarını özel olarak eğitmekte olup, işe sadece işini seven personelleri alır. İşçiler işini severek yaparsa teslim ettiğiniz halılar da son derece güzel temizlenip size geri dönecektir. Yukarıda verdiğim tavsiyede fabrikaların köklü olmasını bu yüzden söyledim. Uzun süredir hizmet veren fabrikalar belli bir süreden sonra ister istemez işinde profesyonel olacak ve her müşterinin halinden anlayacaktır. Halden anlayan iş yeri sahipleri ise sizi mahçup etmemek için her türlü yardımı yapmaya hazır şekilde bekleyecektir. Onun dışında profesyonel halı yıkama fabrikaları son derece iyi makineler ile iş yerlerini donatır. Müşterilerine karşı utanç duymamaları için makinelerin bakımı sorunsuz bir şekilde yaparak hatalı, eksik teslimatta bulunmak istemezler.

Halı Yıkama Fabrikası Makinası Fiyatları

Halı yıkama fabrikalarında kullanılan makine fiyatları son günlerde artış göstermekte olup kaliteli hizmet verecek fabrikaları yine de caydıramamış durumdadır. Çeşitli makine tipleri bulunmakta olup bunlar, basınçlı halı yıkama makinesi, yürüyen halı yıkama makinesi, vakumlu halı yıkama makinesi, zemin temizleme makinesi ve daha fazla türevleri bulunmaktadır. Bu makineleri isteyenler 0 olarak temin edebiliyor. Eğer yeterli bütçe bulunmuyorsa 2. El satın alanlar da mevcut. Bunun yerine direkt 0 makine satın alıp, çoğu satan kişilerin kabul ettiği bir yönteme başvurabilirsiniz. Makineyi sıfır olarak alıp, aldığınız yere ikinci el olarak satabilirsiniz. Böylece makineye müşteri arama derdiniz olmuyor ve tertemiz makine sahibi oluyorsunuz. Bu fiyatlar ise alacağınız makine tipine göre değişiklik göstermektedir. Profesyonel bir halı yıkama fabrikasında her türden makine bulunmalıdır. Alanınızda adınızdan söz ettirmek, çevrenizdeki bütün işleri kapmak, daha fazla iş yapmak için bu kaçınılmazdır. Biraz parayı gözden çıkararak bunları satın alın ve ardından gelen siparişleri görüp bu parayı ne kadar kısa sürede karşılayacağınızı görün. Özellikle kalabalık şehirlerde tercih edin ve servis ağınızı yüksek tutun ki herkes size sipariş versin.

Halı Yıkama Fabrikası Fiyatları

Halı yıkama fabrika fiyatlarını oldukça çok merak eden kişiler bulunmakta ve bu iş yerleri büyük olduğu için verdikleri hizmetin fiyatının da yüksek olduğu sanılır. Sanılanın tam aksine, bu iş yerleri çok uyguna hizmet vermektedir. Küçük dükkanlar gibi halıları kendileri yıkamadıkları için işleri daha kolaydır ve daha az eleman ihtiyacı duyarlar. Sizden aldıkları halıları makineye yerleştirip, oradan alacak kişileri bulduklarında fabrika içinde başka eleman ihtiyacı duymamaktadırlar. Durum böyle olunca giderler azalır ve size sunacakları hizmetin fiyatı düşer. Fabrikalar piyasa değerine göre fiyat belirlemektedir. Eğer toplu halde halı yıkatma işlemi yapacaksanız veya bir dükkanınız bulunuyorsa otel gibi sürekli halı yıkama hizmetinden yararlanacaksanız çeşitli indirimleri de bulunmaktadır. Tabi bu her fabrika için geçerli olmasa da genel olarak iyi niyetli fabrika sahipleri bu seçeneği size sunmaktadırlar.

Halı Yıkama Fabrikası İsimleri

Günümüzde saniyeleşme ile kurulan fabrikaların sayısı artmakta ve isimler çoğalmaktadır. Hepsinin yaptığı iş aynı olmamakla beraber, bazı fabrikalara halı teslim ettiğinizde kötü sonuçlar ile karşılaşabiliyorsunuz. Bu konuda gönlünüzü rahat ettirecek bir fabrika ismi öne çıkmaktadır. Halı yıkama fabrikaları aralarında öne çıkan isim olan öztem halı yıkamacılığı teslim ettiğiniz halıların tek metre karesine zarar gelmeyecek şekilde yıkayıp sizlere teslim etmektedir. Bünyesinde bulunan güler yüzlü elemanları ve son teknoloji ile donatılmış fabrikaları sizleri mutlu edecektir. Verdiğiniz paranın tam hakkını almak istiyor ve memnun kalmak istiyorsanız öztem fabrikasıyla çalışabilirsiniz. Verdikleri süreyi aşmayan, fiyat konusunda sizi sıkıntıya düşürmeyen nadir fabrikalar arasında yerini korumaya devam etmektedirler.

Bizimle hemen iletişime geçin halılarınızı yıkatın.

Paylaş