Halı Yıkama Fiyatları

Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatları , günümüzde birçok işletmenin rakabet etmesi sonucu oldukça değişkenlik göstermektedir. Halı bildiğimiz üzere evlerde kullanılan bir ev eşyası olmaktadır. Salon ve odalara konulacak şekilde yerleştirilir ve üzerinden geçeriz. Bu durumda üzerinde oldukça fazla kir bırakır ve mikropların üremesine yol açar. Temizlenmediği sürece etrafa yayılan bu mikroplar sağlımıza ciddi zararlar verebilir ve eve misafir geldiğinde beyaz çorapla üzerinde gezdiğinde evinizde olan kirlerin farkına varabilir. Bunun önüne geçmek istiyorsanız halınızı sık sık süpürmeniz gerekmektedir. Ama yeterli olmayacaktır. Detaylı olarak halınızın temizlenmesi gerekmektedir. Bunu halı yıkama dükkanlarına başvurarak gerçekleştirebilirsiniz. Fiyatlar ise halının cinsine, m2’sine göre değişmektedir.

İşletmemiz müşterilere sunduğu hizmetleri analiz ederek ve piyasa değerlendirmesi yaparak sizlere en iyi fiyatı belirlemektedir. Fiyatlarımızın uygun olması sakın sizi korkutmasın. Düşük maliyet ile halınızı en iyi şekilde temizliyoruz. Piyasada bulunan diğer işletmeler düşük fiyat talep edip, halınızı düzgün temizlemeden, hijyenik olmayan ortamlarda yıkayabiliyor bu konuda oldukça dikkat etmeniz gereklidir. İşletmemizde çalışan elemanlarımız işini severek yaptığından dolayı bize teslim edeceğiniz halılarda hijyen ve temizlik sıkıntısı çekmeyecek, verdiğiniz paranın çok üstünde bir temizlik hizmeti ile karşılacaksınız. Bunda ise çalışanlarımızın işini emeği ile ve severek yapmasının katkısı çok fazladır.

Halı Yıkama Fiyatları 2019

Son yılda ekonomik olarak sıkıntılar yaşanan ülkemizde halı yıkama fiyatları da etkilenmektedir. 2018 yılında işletmemiz çok artmamakla beraber ufak bir zam yapmak zorunda kalmıştır fakat bu cebinizi etkilemeyecektir. Vereceğiniz paranın kuruşu kuruşuna karşılığını alacağınızın garantisini veriyoruz. Çeşitli halı yıkama metodları bulunmaktadır. Dileyen müşteriler arayarak evlerinden halılarını almalarını isteyebilirler. Halıyı aldıktan sonra işletmemizde temizlenmek üzere sıraya konulur. Önce gelen müşteririn halılarından başlanmak üzere tüm halılar size söylenilen süre içerisinde temiz ve kurallara uygun bir şekilde temizlenerek tarafınıza teslim edilir.Bu süreçte verdiğiniz halı tipine göre sizeden 1 ila yarım gün arasında ek süre tanımanız isteyebiliriz. Tamamen temiz halı teslim edebilmek için bu talepte bulunuyoruz. Eğer zorlu bir halı tipiniz varsa kirlerin çıktığından emin olmak isteriz. Halılarınızı kendi halımızmış gibi temizleyip sizlere sunuyoruz.

Halı Yıkama Fiyatları Kadıköy

Halı yıkama fiyatları kadiköy olarak oldukça uyguna getirebilirsiniz. İstanbul’un kalabalık ve turist çeken yerlerinden olan kadıköyde takılan elit kesim, halı temizliğine oldukça çok dikkat çekmektedir. O yüzden evinize gelecek olan kişilere veya otelinizde, pansiyonunuzda olan halıların temizliğine oldukça dikkat etmelisiniz. Kötü yorum alıp işletmenizin adını kötüye çıkarmak istemezsiniz. Bu yüzden en güvenilir halı yıkamacı ile anlaşıp halılarınızı temizletebilirsiniz. Halı yıkama fiyatları kadıköy civarında oldukça uyguna getirebilecek cinstedir. Ekonomik olarak cebinizi yakmadan ister ev, ister ticari işletme dükkanlarınızda bulunan halılarınızı gönül rahatlığı ile yıkatabilirsiniz. Dikkat etmeniz konu ise çok ucuz teklif veren işletmeler olmalıdır. Ücreti az talep edip, halınızı az temizlenmiş veya hiç temizlenmemiş olarak sizlere teslim edebilmektedirler. Firmamız teslim ettiğiniz tüm halıları son teknoloji antibakteriyel makinelerden geçirerek tam hijyen sağlaması konusunda emin olmaktadır. İçerisinde bulunan bakterileri öldürmekle kalmayıp, belli bir süre boyunca bakteri üremesini engellemek için çeşitli temizlik malzemeleri kullanmaktadır. Üstelik bu malzemeler kötü kokunun aksine ferahlatıcı, rahatlatıcı güzel kokulardır.

Halı Yıkama Fiyatları İstanbul Anadolu Yakası

Eğer halılarınızı yıkatmak istiyor ve işini ciddi kişilere yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İstanbul’un belirli semtleri ile sınırlı kalmayıp tüm istanbul şehrine hizmet vermekteyiz. Detaylı olarak semtlerden sipariş almaktayız. Üstelik kapınıza, adresinize kadar gelip alıyor, tekrardan aldığımız yere geri bırakıyoruz. Onun dışında halılarını evde yıkatmak isteyen müşterilerimizi de kırmıyoruz. Eğer halı yıkamaya uygun ortamınız varsa ekipmanlarımız ile birlikte evinize gelip, bize gösterdiğiniz alanda halı temizleme işlemini yapıyoruz. Bu seçenek daha çok makine halıları için kullanılıyor olsa da halı tipiniz ve ortamınız uygunsa diğer türler için de geçerlidir. Böylece hem zamandan kazanıyor, hem de halınız gözününüz önünde temizleniyor. Güven sıkıntısı yaşayan müşteriler için harika bir hizmet olacağından hiç şüphemiz yoktur. Evinizde yıkadığımız halılar, kendi alanımızda yıkadığımızdakilerden hiç farksız olacaktır. Tam malzemelerimizi getirerek temizlik işlemini evinizde yapacağız.

Halı Yıkama Fiyatları İstanbul Avrupa Yakası

Avrupa yakasında oturan müşterilerimiz de bu konuda sıkıntı içerisine girmesinler. Geniş servis ağımız ile tüm istanbula hizmet vermeye devam edeceğiz. Tek yapmanız gereken bizi arayıp adres bırakmanız. Bunun yanında halı tipini, kaç tane halı yıkanacağını söylerseniz sizlere kaç gün içerisinde teslim edileceğini detaylı olarak söylemekteyiz. Söylenen tarihten sonra teslim edilme gibi bir şey söz konusu olmayacaktır. Çalışanlarımız işlerini dikkatli yapıp, müşterilerimize yanlış veya eksik bilgilendirme yapmamaktadır. Avrupa yakası tüm semtler servis ağımız içerisindedir. Aradığınızda gün içerisinde kapınıza gelip halılarınızı alıyoruz. Yıkanacak olan halıları önceden kaldırıp rulo haline gerirseniz işleminizi daha hızlı yapma şansımız bulunmaktadır. Eğer yaşlı veya hastalığınız var ise yine merak etmeyin. Elemanlarımız galoş kullanarak evinize girer ve halıları etrafı kırıp dökmeden kaldırır, aracımıza yükler ve işletmemize getirmek üzere yola çıkarlar. Araçlarımız geniş olup, büyük halıları da teslim edebilirsiniz. Bu yine büyük işletmelerin tercih edeceği bir yöntem olacaktır.

Halı Yıkama Fiyatları Hesaplama

Halı yıkama fiyatı hesaplama konusunda yukarıda az çok bahsetmiştik. Tamamen halı tipine, sayısına ve m2’sine göre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Standart olanlar yani makine halıları tahmini büyüklüğü ve sayısını söylerseniz anında telefon üzerinden yaklaşık bir fiyat almanız yeterli olacaktır. Onun dışında sizlere sunduğumuz fiyat tarifesi üzerinden diğer tip halıların fiyatlarına erişebilirsiniz. Evinizde ölçüm yapma imkanınız varsa ve bize sağlıklı bilgi verirseniz, söylediğimiz fiyat üzerine asla çıkılmayacaktır. Halı teslim aldıktan sonra ilk işlemimiz halının m2’sine bakmak olacaktır. Fiyatı tam belirledikten sonra arayıp size haber edilir. Fiyatta abartıya kaçmadığımız ve piyasa durumuna göre oldukça uyguna çalıştığımız için bu konuda bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyoruz.

Halı Yıkama Fiyatları Ne kadar?

Halı yıkama fiyatları ne kadar konusunda ise sizin tarafınızdan aldığımız bilgiler doğrultusunda fiyat biçmekteyiz. Eğer halınızın cinsi yün ise makine halısı fiyatlarına göre biraz daha artış göstermektedir. Kalan fiyat ise halı büyüklüğü ve tanesine göre hesaplanmaktadır. Eğer toplu bir şekilde halı verecekseniz ve sürekli bizimle çalışmaya devam ederseniz çeşitli indirimler yapma söz konusu olabilir. Verdiğiniz halıların kaybolma, çalınma, eski halı yeni halı değişimi yapma gibi olayların yaşanmayacağının garantisini verebiliriz. Baba mesleğimiz olan halı yıkamacılığı alnımızın akıyla yapıyoruz ve öyle yapmaya devam edeceğiz. Yıkadığımız halı türleri ise makine halıları, shaggy halı, yün halı, çin halısı, ipek halısı, iran halısı ve aklınıza gelebilecek her türlü halıyı yıkamaktayız. Elemanlarımız her halı türünde tecrübeli ve bilgi sahibi olduğundan dolayı yıkama işlemi sırasında desen bozulması, renk solması gibi durumlarla karşılaşmayacaksınız. Halıyı nasıl bize teslim ettiyseniz kir konusu dışında aynı şekilde geri alacaksınız. Tamamen sterilize edip, son derecesine kadar hijyen sağlayıp siz değerli müşterilerimize teslim edeceğiz hiç kuşkunuz olmasın.

 

HALI YIKAMA FİYAT LİSTEMİZ
Makine Halısı Yeni
:  7 TL
Isparta halısı , Shaggy Halı
:  8 TL
Yün, Bünyan, El dokuma Halı
:  10 TL
Ladik, Hereke, Nepal Halısı
:  10 TL
El Dokuma Kilim
:  10 TL
Step, Pelüş, Samur
:  5 TL
Çin, İran, Yörük Halısı :  15 TL
Stor Perde ve Zebra Perde Yıkama : 8 TL
Yorgan Tek Kişilik : 35 TL
Yorgan Çift Kişilik : 40 TL
Hint Kilimi
:  7 TL
İpek Halı
:  15 TL
Koltuk Takımı : 150 TL

 

Paylaş