Halıfleks Yıkama

Halıfleks Yıkama Fiyatları ile İstanbul,Ankara gibi illerde uygun çözümler sunan Öztem, uzman kadrosuyla 7/24 hizmetinizde.

Halıfleks yıkama , halk arasında en çok tercih edilen halıflekslerin yeri kadınların gözünde başkadır. Ev dekorasyonuna göre oldukça uyumlu kaçan ve kış aylarında ısı açısından rahat ettirer halıfleks’lerin temizliği oldukça önemlidir. Bazı ev hanımları evin zeminini halıfleks kaplatarak vileda derdinden kurtulmayı amaçlar ve sadece süpürge ile temizlik yaparlar. Bu yeterli olmayacaktır. Senelik olarak halıflekslerinizi yıkatmadığınızda içerisinde biriken toz ve mikroplar rahatsız edici düzeylere varabilir. Bu kimsenin istemeyeceği bir durumdur. Eve gelen misafirlerinize mahçup olmak istemezsiniz. Ve en önemlisi çocuk sahibi iseniz, bildiğiniz gibi çocuklar daha kolay mikrop kapmaktadır. Ayak altından bulaşan kirler halıfleksinize yapışır ve çocuğunuz yerde oynarken eliyle buralara temas eder. Bebekler elini ağzına götürmeyi sevdiği için de ciddi sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz. O yüzden yıllık olarak düzenli halıfleks temizliği şarttır. Onun dışında günlük olarak bakımlarını aksatmazsanız temizlik konusunda üstünüze olmayacaktır. Bu işi temiz yapan bir yer bulduğunuzda ise keyfinize diyecek kalmaz. Sürekli artan halı ve halıfleks yıkama yerleri, işini kötü yapan kişilerin önünü açmaktadır.

Halıfleks Yıkama Fiyatları

Halıfleks yıkatma konusunda fiyat endişeniz olabilir. Fakat korkmanızı gerektirecek hiçbir durum yoktur. Eğer halıfleks yıkama fabrikalarına bu işleri verirseniz, işler makine yardımı ile yapıldığı için sanılandan çok daha ucuza mal edebilirsiniz.İster ev halıfleksi olsun ister cami, otel halıfleksi olsun bu tür büyüklükteki halıflekslerinizi fabrikalarda kolay ve güvenilir olarak yıkatıp, tekrar kapınıza teslim alabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile yapılan işin kısa sürmesinden dolayı siparişinizi verdikten çok kısa bir süre sonra halıfleksinize kavuşmanız mümkün olacaktır. Tabi bu işi yapan yerin işini ciddiye almasının bunda çok önemli yeri vardır. Eğer işini ciddi yapmıyor ve makinelerine güvenip yatıyorsa iş yerindekiler, hem verdiğiniz halıfleksler temiz olarak geri dönmeyecek hem de size sunulan sürenin çok çok üstünde bekletilecektir. Bu tür davranışta bulunan iş yeri sahiplerinin verdiğiniz mala ne kadar dikkat edeceği de meçhuldur yani çalınma ve kaybolma gibi durumlar ile karşılaşabilirsiniz. O yüzden mutlaka ve mutlaka hizmet alacağınız yeri çok iyi seçin, fiyatınına kanmayın. Özellikle sipariş vereceğiniz yani hizmet alacağınız yerin çok daha öncelerden beri bu işi yapıyor olmasına dikkat edin. Böylece paranızı ve halıfleksinizi güvence altına alabilirsiniz. Sağlık konusunu da eklemeyi unutmayalım, temiz olmayan halıfleksler çeşitli hastalığa ve alerjilere yol açabilmektedir.

Halıfleks Yıkama İstanbul

Halıfleks yıkama hizmetini istanbulda makul fiyatlara bulabilirsiniz. Kalabalık şehir olduğundan dolayı birden fazla bulunan firma ile aralarında geçen rekabet seviyesi günbegün artar durumdadır. Hal böyle olunca en iyi hizmeti vermeye çalışıp, en uygun fiyatı teklif etmeye çalışan firmalar müşteri arayışına son gaz devam etmektedirler. Bulunan geniş firma ağları ile evinizden halıfleksinizi alıp temizledikten sonra aynı şekilde kapınıza kadar geri bırakmaktadırlar. Eğer daha önce halıfleks yıkama hizmeti almadıysanız bunu çeşitli halı yıkama merkezlerinden alabilirsiniz. Çevrenizde halılarını yıkatıp memnun kalan kişilere fikirlerini sorduğunuzda olumlu yanıtlar alıyorsanız, aynı şekilde halıfleksinizi de o firmaya teslim edebilirsiniz. Günümüzde profesyonel olarak işini yapmaya devam eden oldukça az firma kalmıştır. Hepsi profesyonel ifadesini kullansa da işlevsel olarak bunu gerçekleştirebilen firma sayısı azdır. Bunun sebebi ise yükselen dolar ile kullanılacak olan makinelerin fiyatlarının artması neden gösterilebilir. Hal böyle olunca bütçeye ayak uyduramayan firmalar makinelerin yapacağı işi elle yapmaya kalkarlar. Dolayısı ile halı veya teslim ettiğiniz halı türevleri tam temizlenemeden sizlere geri teslim edilir. Bu göz ile farkedilmeyecek derecededir. Makineler insan gözünün göremeyeceği, halı ve halıflekslerin en diplerine kadar inerek temizleme işlemlerini aşırı sıcak su ile gerçekleştirirler. İnsan eli bunları yapamayacağı için tam anlamıyla temizliği yerine getirememiş olurlar.

Yerinde Halıfleks Yıkama

Yerine halıfleks yıkama işlemini tercih edenler hallerinden oldukça memnunlardır. Fakat bu işlem için temizlenecek alanın boşaltılması, temizlik süresi boyunca kullanılmaması gerekmektedir. Daha çok çocuğu olmayan aileler bunu tercih ediyor olup, çocuklarına sahip çıkabilecek olanlar da hizmeti talep etmektedir. Kalabalık ailelerde ise yer sıkıntısından dolayı pek tercih edilmiyor. Yerinde halıfleks yıkama konusunda firmamızın elemanları eğitimlidir. Daha önce fabrikamızda detaylı olarak temizliği öğrenen görevlilerimiz işi kavradıktan sonra hizmet vermeye başlamaktadır o yüzden içiniz rahat olabilir. Size gönderdiğimiz ekibe yıkanacak halıfleksleri gösterdikten sonra boyutuna göre belirlenen süre zarfı boyunca üzerinde dolaşmamanız gerekmektedir. İşinde profesyonel olarak çalışan ekibimiz araçlarımız ile işi talep ettiğiniz yere son teknoloji kullanılmış makineler ile gelirler. Bu makineleri birleştirerek temizliğe başlarlar. İşleri bittiğinde ise eşyaları aldıkları yerlere bırakarak işlemi sonlandırırlar. Yerinde halıfleks yıkama işleminin avantajlı yönü ise yapılan işi anında görebilir, yapılan hata veya eksik olursa anında müdahale etme şansınız bulunur. Böyle bir talepte bulunduğunuzda elemanlarımız hatasının farkına vararak hemen düzeltme işlemine başlarlar ve sizden kesinlikle ekstra ücret talep edilmez. Yerinde halıfleks yıkama için camii ve otellerden büyük talep görülmektedir. Bunun için tavsiyemiz ise kullanılacak alanın en az müşteri veya insan olduğu saatte yapılmasıdır. Makineler ile temizlik yapılacağı için hareket alanı kısıtlanır ve temizlenen yerin üzerinden geçileceği için pek sağlıklı olacağını söyleyemeyiz.

Evde Halıfleks Yıkama

Evinize talep ettiğiniz elemanlarımız gün içinde aldığı işleri sıraya koyarak size bir sıra belirlemektedir. Eğer mevcut olan iş sayısı gün içerisinde yetişebilecek gibi ise gerekli olan profesyonel aletleri alarak sizin evinize gelir ve gelmeden önce haber verir. Temizlenecek olan yerin üzerindeki eşyaları ister siz kendiniz güvendiğiniz bir şekilde kaldırın isterseniz de ekimize bu işi bırakabilirsiniz. Eğitimli elemanlarımız halıfleks üzerinde bulunan dolap, koltuk gibi eşyaları kırmadan, dökmeden yerinden oynatıp tüm alanı temizleyecektir. Tekrardan bozdukları eşyaları yerine koyarak size sorun yaratmayacaktır. Eğer kalabalık bir aile iseniz ve halıfleksler temizlenirken duracak yeriniz yoksa bu seçenek yerine fabrikada yıkama seçeneğini kullanmanız en iyisi olacaktır. Üstelik daha düşük ücrete yıkatmış olacaksınız. Bu yıkama işlemlerini yılda 2 kez olmak üzere tavsiye etmekteyiz. Evinize giren çıkan çok değilse yılda 1 kere yeterli olacaktır. Çünkü dışarıdan gelen insanların ayaklarında çeşitli mikroplar bulunup, halıfleks üzerinde birikmektedir. Durum böyle olunca bu mikroplar halıfleks dibinde birikip havaya karışır, sağlığınızı tehdit eder ve havaya kötü kokular verir.

Halıfleks Halı Yıkama

Halıfleks halı yıkama , uzun süredir hizmet verem öztem firmamız halıflekslerinizi yumuşak bir şekilde yıkar ve yüksek hijyen sağlar. Yıkama işleminde kullanılan teknolojik makinelerimiz vakumlu, basınçlı ve daha fazla türü olacak şekilde yıkanır. Bu işlemler hem yerinde halıfleks yıkama hem de fabrika halıfleks yıkama hizmetimizde aynı şekilde uygulanır. Yani aralarında temizlik seviyesinde hiçbir fark olmamaktadır. Profesyonel ekibimiz ile en baştan en sona halıflekslerinizin boyutu farketmeksizin kusursuz bir şekilde temizlenip sizlere teslim edilir. Fiyatı ise metre karesine göre belirleniyor olup, vereceğiniz fazla halıfleks sayısına göre çeşitli indirimler yapılabiliyor. Yıkama konusunda mutlaka güvendiğiniz, kendini kanıtlamış firmalar ile çalışmanız tavsiye olunur.

Kaliteli hizmet almak herkesin hakkı, bunun için bizi tercih edebilirsiniz. İrtibat için lütfen linke tıklayınız.

Paylaş