Kurtköy Halı Yıkama

Kurtköy Halı Yıkama Firmaları içerisinde Fiyatları ile en cazip halı yıkama fabrikası olan ve Kurtköy’de, Yenişehir’de tavsiye edilen bir kurumuz.

Kendisine kurulduğu günden beri güvenilir, üstün hizmet, kaliteli işletim ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma hedeflerini prensip edinmiş bir firma olarak öztem halı yıkama hijyenik koşulları evinizde sizlere yaşatmak için azimle çalışıyor. Geçmişe dair portföyünde bugüne kadar memnuniyet notu konusunda yüksek bir puantaja sahip olan firmamız, değişen ve sürekli kendisini yenileyen bir anlayışla çalışmaktadır.

Teknolojiyi sıkı takip ediyor olmamız hem kendi iş gücümüzün hafiflemesini hem de müşterilerimize kaliteli hizmet verebilme olanaklarımızın güçlenmesini sağlamaktadır.Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda son teknoloji halı yıkama makineleri, halı kurutma makineleri ve bu teknolojiyi kullanmayı bilen işinde uzman gerektiğinde manüel olarak müdahale edebilen uzman bir ekiple çalışıyoruz.

Kurtköy Halı yıkama firmaları içerisinde en geniş servis ağına sahip olan öztem halı yıkama Kurtköy halı yıkama şubesiyle de siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Kurtköy Halı Yıkama

Halılarınızda geri dönüşümsüz sorunlarla karşılaşmamanız için evde yanlış yıkama yöntemlerini tercih etmeyin. Unutmayın her isin bir ustası var. Üstelik bunun için zaman ve enerjinin de yanınıza kar kalmaktadır Kurtköy halı yıkama ofisi ile öztem halı yıkama kalitesini siz de yaşayabilirsiniz. Tecrübeli kadromuz ve yılların getirmiş olduğu deneyimle kendi da yer alan emsal firmalara gire kendisine sağlam bir yer edinmiş ve ispatlamış bir firmayız. Kurtköy halı yıkama şubemize yapılan siparişlerin ardından ekibimiz makbuz karşılığında halılarınızı teslim almaktadır.

Kurtköy Halı Yıkama Firmaları

Kurtköy Halı Yıkama Firması olarak teslim aldığımız halıları özelliklerine göre birbirinden ayırıyoruz. Ayırdığımız halıların yıkanmadan önce tam otomatik makinelerimiz sayesinde toz, kıl ve havları alınmaktadır. Halılarınızın cinsine uygun şampuan seçiminin ardından halı yıkamasında kullanılacak temizlik suyumuzun ph ayarlaması yapılır. Tam otomatik veya el makinelerimiz ile halılarınızın ön ve arka yüzleri bol su ve deterjanla yıkandıktan sonra üzerinde var olan lekelere müdahale için buharlı sistem ve doğal özlü leke çıkarma maddeleri ile temizleme yapılır.

Temizleme işleminden sonra santrifüj makinelerimizle halılarınız sıkılır ve kurutma odalarına alınır. Kurutulan halılar paketleme ünitelerimizde mis gibi kokan parfümlerle paketlenir ve teslimat için müşterimiz aranır. İşte biz geldik, mis gibi halılarınızı öztem halı yıkama ayrıcalığıyla kullanabilirsiniz.

Kurtköy Halı Yıkama Firmaları

Kurtköy taraflarından temizlik kokusu yükseliyor. Kaliteli, ekonomik ve güler yüzlü hizmetin adresi olarak biz öztem halı yıkama Kurtköy halı yıkama firmaları içerisinde seçebileceğiniz ve güvenle halılarınızı teslim edebileceğiniz bir firmayız. Temizlik konusunda aklınıza gelebilecek tüm detayları çalışma ortamında basamak olarak değerlendirmiş olan firmamız evlerinize serdiğinizde evinizin kokusunda bahar esintisi yaşatacak bir hijyenle halılarınızı yıkamaktadır.

Evimde kimyasal istemiyorum diyenlerin güvenle tercih edebileceği firmamız doğal özlü şampuanlarla halılarınızın temizliğini yapmakta olup, kanserojen hiçbir maddeyi halılarınıza temas ettirmemektedir.Firma olarak servislerimizde var olan halı yıkama makinelerimiz değerli halılarınızın türüne özgü teknolojide üretilmiş cihazlardır. Halı kurutma makinelerimizde balkonunuzda günlerce tutarak kurutmaya çalıştığınız halılarınız kısa sürede kurutulup, havalandırma odamızda tekrar bir kuruma sürecinden sonra parfümlenip evinize kadar teslim edilmektedir.

Tescilli bir marka olmayı başarmış olan öztem halı yıkama siz değerli müşterilerine % 100 müşteri memnuniyeti kazanmak amacıyla hizmet vermektedir. Kolay ödeme seçeneklerimizin var olması ve uygun fiyat cetvelimizle bahar esintisine ne dersiniz.

Kurtköy Halı Yıkama Fiyatları

Evlerimizde kendi başına yıkamaya katlığımız halılar için kim bilir ne kadar çok su harcıyor ve bunun yanında enerjimizi ve zamanımızı bitiriyoruz. Oysaki son yıllarda çığ gibi büyüyen halı yıkama hizmet sektörü bu sarfiyatın hem önüne geçilmesinde hem de gerçek bir temizliğin sağlanmasında bir umara olabiliyor.

Bir numara dedik çünkü her halı yıkama şubesi bizim gibi çalışmıyor. öyle bir firma düşünün ki sizin siparişinizi vermenizin ardından tıpkı siz gibi özveriyle işe koyulup çalışmaya başlayan, temiz ve hijyenik olarak halılarınıza muamele ederek onları temizleyen ve teslim ettikten sonra gözünüzü arkada bırakmayan…

Tarif olarak baktığınızda hepsi bir arada olabilir mi? Evet, olabilir. Öztem halı yıkama müşterilerine sunmuş olduğu hizmet kalitesinde sadece müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Ve bunun yanında ekonomik olarak da müşteri memnuniyetini unutmaz.

Kurtköy’de halı yıkamada kalite, güven, hatasız hijyen üçlüsünü bir arada bulabileceğiniz en uygun metre kare üzerinden halı yıkama fiyatları sadece öztem halı yıkamada mevcuttur. Kurtköy halı yıkama fiyatları bakımından emsali olan fiyatlandırma cetvellerine takılmadan çalışan şubemiz, ileriye dönük yatırım olarak müşterisinden beş kuruş daha fazla kazanmayı amaç edinmemekte olup, ideal fiyatlandırma cetveliyle hizmet vermektedir.

Kurtköy Halı Yıkama Fabrikası / Fabrikaları

Öztem halı yıkama evinizde özlediğiniz hijyen ve ferahlığın esintisini donanımlı ve ulaşılabilir halı yıkama fabrikaları sayesinde yaratıyor. Halı yıkama makinelerimiz, kurutma makinelerimiz, kurutma odalarımız, parfümleme ve paketleme birimlerimiz başta olmak üzere halınızın hijyenini tekrardan kazandıracak tüm altyapıyla oluşturulmuş fabrikalarımızdan birisi de Kurtköy halı yıkama fabrikamızdır.

Değerli müşterilerimiz son teknolojiyle çalışan cihazlarımız halınızdan çıkabilecek bir gram tozun içerisinde bulunan en küçük ve yok edilemez mikroorganizmanın bile barınmasına izin vermeyecek kalitededir. Kısa sürede teslimatı yapılan halılarınız evinizin temizliğine temizlik katacak kadar hijyenik olarak size teslim edilmektedir.

Kurtköy Halı yıkama FabrikasıYasal olarak çalıştırılan Kurtköy halı yıkama fabrikaları içerisinde tercih edebileceğiniz bir tescilli marka olarak adımızı çokça duymanız olasıdır. Vermiş olduğumuz hizmetin garantisini müşterimizin yüzündeki gülücükten alıyor ve bundan keyif alıyoruz.  Bize teslim edilen halıların türü ve cinsine uygun sıcaklık ve basınçla çalışan makinelerimiz ve olanaklarımız bulunmakta olup, lekeler için insan sağlığında olumsuz bir duruma sebep olabilecek kimyasallara başvurmuyoruz.

Öztem halı yıkama vizyonu gereği ileriyi kendisine hedef almış ve geleceğe yatırım yapan bir anlayışla hareket edeni bir firmadır. Size sadece telefonunuz kadar yakınız. Telefon ve mail aracılığıyla bizimle iletişime geçerek fabrikalarımızda halısı yıkanan müşteri listemiz arasına girebilirsiniz. Kısa süre içerisinde halılarınızın teslimatını yapan araçlarımız ve yıkama işlemi bittikten sonra paketleri ulaştıracak araç ve ekibimiz durmadan siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermektedir.

Kurtköy Halı Yıkama Tavsiye

Güler yüzlü hizmet, profesyonel ekip, son teknoloji makine ve ekipmanlara çalışan bir firmadan hali temizliği konusunda yardım almak istiyorsanız Kurtköy halı yıkama tavsiyesi olarak öztem hali yıkama Kurtköy hali yıkama şubesini adresimiz bilin. Temizliğimizi, kalitemizi ve hizmetimizi sadece dillerde değil bugüne kadar kazanmış olduğumuz belge birikimiyle de ispatladık. En kaliteli bitkisel formüllerle oluşturulmuş halı yıkama şampuanlarımız ile en uygun fiyatlarla evlerinizi süsleyen halılarınızı tertemiz yaparak size teslim edebiliyoruz. Ofisimizle iletişime geçin.

Kurtköy Yenişehir Halı Yıkama

Duyduk duymadık demeyin, bir telefon edip evinizde artık kötü kokulara sebep olan değer verdiğiniz halılar uygun fiyatlarla, hijyenik koşullarda, kaliteli deterjanla Kurtköy Yenişehir Halı yıkama şubemizde temizlenmektedir. Üstelik şubemiz sadece sizin beklediğiniz gibi yaz aylarında hizmet vermiyor, şube olarak yaz kış hizmet vermekteyiz. Kısa sürede teslimat olanağımızın olması deneyimli ekibimiz ve alt yapısal teknolojimizin işlerliğin sayesindedir. Müşteri memnuniyeti konusunda emsalimiz olan firmalara fark atarak bölgede üstün başarılara imza attık.

https://www.halikoltukyikama.gen.tr/iletisim

Paylaş