Ortadağ Halı Yıkama

Ortadağ Halı Yıkama olarak Sancaktepe’de ücretsiz servis ve profesyonel kadromuzla yanınızdayız.

Halılarım çok çabuk kirleniyor. Oysa ki her gün elektrik süpürgesi ile süpürüyorum. Acaba silmek işe yarar mı? Ya silerken yaşadığım  yorgunluk? Aklınızdan geçen tüm soruları duyar gibiyiz. Halılar evlerimizin en sık kirlenen eşyalarıdır. Bu nedenle yılda en az iki kez profesyonel halı yıkama firmaları tarafından yıkanması gerekmektedir. .

Sancaktepe Ortadağ Halı Yıkama

Halılar hijyen, temizlik ve parlaklık için yılda en az iki kez Halı Yıkama Firmaları tarafından yıkanmalıdırlar. Halıları elle sildiğimde de hijyen sağlarım. Halılar elde silindiği takdirde fazla bastırmadan dolayı halının tüyleri zarar görecektir. Ayrıca elde silme işlemi sırasında toz ve bakteriler yüzeye çıkmak yerine halının tüylerinin en dibine doğru itilirler ve bu hijyen açısından fayda sağlamaz aksine zararlıdır.

Halı Yıkama Firmaları Halılarımı doğru temizlemez ben kendim yıkamalıyım ! Her meslekte olduğu gibi halı yıkama firmaları arasında da merdiven altı dediğimiz işini kötü yapan Halı Yıkama firmaları vardır. Ancak Profesyonel Halı Yıkama şirketleri halılarınızın ilk günkü parlaklık ve yenilikte kalmasını sağlar ve hijyenik halı temizliği yapar. Halı Yıkamada güvenilir adres ÖZTEM Halı yıkama, Ortadağ semtinde son teknoloji Halı yıkama makineleri ile Halı Yıkama işlemini gerçekleştirir. Ücretsiz servisimizle 4 mevsim birinci sınıf Halı Yıkama hizmeti vermekteyiz. Halı yıkama işlemi sırasında halılarınız Yumuşatılmış Sıcak Su İle Yıkanır. Halılarınız ÖZTEM HALI YIKAMA Güvencesindedir.

Öztem Ortadağ Halı Yıkama

Halı Yıkama işlemleri birbirinin aynısı gibi gözükse de halınızın cinsine, lekenin türüne göre özel yıkama işlemleri uygulanmalıdır. Yün halıların yıkama işleminde önemli olan ipliğinin cinsi ve halı boyasının kimyasal mı yoksa kökboyası mı olduğudur. Yün Halı yıkama‘ da yünlü tekstil ürünleri için özel deterjanlar kullanılmalıdır. Halılar elde yıkanmamalı profesyonel halı yıkama şirketlerinde yıkamaya verilmelidir. Yün Halınızın içinde tozların birikmemesi için her gün elektrik süpürgesi ile süpürmeniz tavsiye edilir.

Islanan yün halılar için çok fazla baskı uygulamadan hemen müdahale edebilirsiniz. Temiz bir bezle bastırmadan sıvıyı emdirin, halıyı silmeniz gerekirse çok fazla ıslatmayın, sıcak su kullanmayın ve direkt gün ışığında kurutmayın. ÖZTEM Halı Yıkama’ ya yün halılarınızı gönül rahatlığı ile yıkama yaptırabilirsiniz. En son teknolojiyle üretilmiş Tam Otomatik Toz Alma Makinaları, Otomatik Halı Yıkama Makinaları, Otomatik Santrifüj Makinaları, Otomatik Hav Alma ve Paketleme Makinaları, deneyimli kadromuz ve kaliteli halı şampuanlarımız ile Ortadağ semtinde ücretsiz servisimizle 4 mevsim birinci sınıf hizmet vermekteyiz. Halı Yıkama da ilk tercihiniz ÖZTEM Ortadağ Halı Yıkama fabrikası gibi tam donanımlı bir yıkama fabrikası olmalıdır.

Bizimle hemen iletişime geçin, rahat edin.

https://www.halikoltukyikama.gen.tr/iletisim

Paylaş