Uğurmumcu Halı Yıkama

Uğurmumcu Halı Yıkama Firmamız; halı, battaniye, yorgan yıkama hizmetinin yanı sıra overlok, koltuk yıkama ve mekân temizliği konusunda da müşterilerine hizmet vermeyi amaçlayan bir kuruluştur.

Özellikle halıların kalite ve üretildiği malzemeler açısından çeşitlik gösterdiği bilinmektedir. Farklı türlerdeki halıların kullanım koşulları ve konforları, temizlik konusunda da farklı tekniklerin kullanılmasını gerekli kılmaktadır. Halıların zamanla kirlendiği ve halı temizliğinin zorluğu göz önünde bulundurulduğunda, uzman eller tarafından sağlanan hizmetin önemi gündeme gelmektedir.Evlerin görünümüne estetik açıdan farklı bir görünüm katan halılar, mekânlar için en önemli ürünlerden biri olarak geçmişten günümüze en çok kullanılan eşyalardan bir olmuştur. Evlerin ve kurumların görselliğine renk katan halıların görünümünün kusursuz oluşunun yanı sıra sağlık açısından uygun oluşu için de düzenli aralıklarla temizlenmesi gereklidir.

Uğurmumcu Halı Yıkama şirketinde Evde veya işyerinde zamanla kirlenen halıların temizliğinde farklı yöntemler denenmektedir. Temizlik esnasında silme yöntemi ve halı yıkama makinesi ile temizlik yapmak oldukça zordur. Bu zorluğu bireylerin hayatından tamamen kaldırmak ve konforlu temizliğin evlere ya da işyerlerine ulaşmasını sağlamak firmamızın işidir. Firmamız çalışanları tarafından kirlenen halılar için temizleme hizmeti ile itina ile sağlanmaktadır. Halı temizleme işi ciddiyetle yapılması gereken ve uzmanlık gerektiren bir husustur. Bu hassasiyet göz ardı edilmeden, uzman ekip ve malzemeler kullanılarak her türde halının temizliği firmamız tarafından gerçekleştirilmekte ve müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır.

Uğurmumcu Halı yıkama hizmetinin yanı sıra firmamız tarafından battaniye ve yorgan yıkama, koltuk yıkama, overlok hizmeti, yerinde halı yıkama ve temizlik ( ev, büro, okul ve bina temizliği vs.) hizmetleri uzman ekibimiz ile sağlanmaktadır. Hizmet anlayışımız müşteri memnuniyetli odaklı olduğu için müşterilerin talepleri ve beklentileri göz önünde bulundurulmaktadır. En iyi sonucun alınabilmesi için tüm temizlik teknikleri ve kullanılan malzemelerin niteliği en ince detaylarıyla düşünülmektedir.

Uğurmumcu halı yıkama firması olarak müşterilerin her türlü temizlik talebi itina ile cevaplanmaktadır. Müşterilerle sağlanan kusursuz iletişim sayesinde, müşterilerle bir telefon aracılığı ile diyalog kurularak yerinde hizmet veya firmada temizlik seçeneklerinden her müşterinin uygun fiyatlarla yararlanması sağlanmaktadır.

Uğurmumcu halı yıkama

Uğurmumcu Halı Yıkama firmasının Hizmetleri arasında bulunan halı yıkama işlemi ISO 9001 kalite sistemi doğrultusunda halıların alımından itibaren teslim edilinceye kadar tüm işlemler itina ile kayıt altında tutularak yapılmaktadır. Sağlık ve hijyen hedefleyen Uğurmumcu Halı Yıkama firmamız müşterilerine en uygun fiyatlarla hizmet vermeyi ilke haline getirmiştir. Halı yıkama işleminde kullanılan temizlik malzemeleri itina ile seçilerek, en uygun tekniklerle uygulanmaktadır.

Battaniye ve yorgan yıkama işleminde altıncı his özelliği olan Whirpool marka makineler kullanılarak her ürün tek başına yıkanmaktadır. Sulu sistem kullanılarak yıkanan battaniye ve yorgan başka hiçbir ürünler temas ettirilmeden tek başına yıkanmakta ve TSE standartlarına uygun bir şekilde temizlenerek müşteriye teslim edilmektedir. Temizlik açısından zorluğun yaşandığı bir diğer eşya da koltuklardır. Koltukların bireyler tarafından temizlenmesi oldukça zordur ve istenilen sonuç genellikle alınamamaktadır.

Uğurmumcu Halı Yıkama Firmamız koltuk yıkama hizmetini müşterilerine sunarak koltuk temizleme işlemi sonucunda eşsiz konforu sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi yapılırken, 3 motorlu vakum özellikli makinelerin kullanımı ile derinlemesine hijyen ve temizlik sağlanmakta, müşterilerin teklif ve istekleri doğrultusunda en uygun hizmet yerinde verilmektedir.

Uğurmumcu Halı Yıkama Firmamızın verdiği bir diğer hizmet ise, yıpranan halı kenarlarının overlok işleminin yapılmasını sağlamaktadır. Böylelikle halılar ilk günkü gibi görünmektedir. Her türlü temizlik hizmetinin verildiği firmamız çalışanları tarafından ev, okul, bina ve iş yeri temizliği hizmeti verilmektedir. En uygun temizlik malzemeleri ile donanımlı temizlik ekibi ile sağlıklı yaşam koşulları sunulmaktadır. Firmamız tarafından yerinde Uğurmumcu halı yıkama hizmeti de sağlanmaktadır. Böylelikle taşınması mümkün olmayan duvardan duvara halı kaplama zeminlerin hijyeni de kusursuz bir şekilde yapılmaktadır.

Uğur Mumcu Mahallesi Halı Yıkama

Halı yıkama ve temizlik hizmetleri uzmanlık gerektiren bir iştir. Ev ve işyerlerinin halı, koltuk ve mekân temizliğinde Uğur mumcu mahallesi halı yıkama firması olarak ileri teknoloji ürünü makineler kullanılarak uzman kadro ile müşterilerin memnuniyeti doğrultusunda hizmet verilmektedir. Temizlik işlemleri esnasında kullanılan halı yıkama makinelerinin son teknoloji ürünü olması ve kullanılan temizlik malzemelerinin sağlığa uygunluğu açısından titiz bir şekilde işlem yapılarak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Halı yıkama işlemleri yapılırken halının üretildiği malzemeler dikkate alınmaktadır. Makine halısı, yün halı veya ipek halılar uygun temizlik aşamalarından geçirilmekte ve leke çıkarma garantili işlem yapılmaktadır.

Hizmet verilirken, müşterilerin beklentileri sorgulanmakta ve bu doğrultuda hizmet verilerek müşterilerin beklentileri karşılanmaktadır. Halıların yıpranma durumları göz önünde bulundurularak, gerektiğinde overlok işlemi ile halıların kullanım ömrünün uzaması sağlanmaktadır. Uğur mumcu mahallesi ve çevresinde hizmet veren Uğurmumcu Halı Yıkama firmamız talep halinde İstanbul çevresindeki tüm adreslere temizlik hizmeti ulaştırmaktadır. Uğurmumcu Halı Yıkama olarak hizmet anlayışımız doğrultusunda müşterilerimize en uygun hizmeti en kısa zamanda ve uygun fiyatlarla vermek en önemli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Halı yıkama, overlok, koltuk yıkama ve mekân temizliği hizmeti almak için bir telefonla talep bildirmek veya bilgi almak yeterlidir. En kısa zamanda firma çalışanları tarafından hizmet detayları hakkında bilgilendirme yapılmakta ve en uygun temizlik hizmeti kısa süre içerisinde verilmektedir.

Kartal Uğurmumcu Halı Yıkama

Halı yıkama ve temizlik hizmeti açısından Kartal Uğurmumcu Halı Yıkama firması olarak ücretsiz servis hizmeti ile firmada veya yerinde hizmet sağlanarak en kısa sürede müşterilerin talepleri karşılanmaktadır. Eşyaların güvenilir bir şekilde temizlik ve hijyen esasları doğrultusunda temizliği yapılmaktadır. Halıların belirli aralıklarla temizlenmesi özellikle sağlık sorunu olan kişiler açısından çok önemlidir. Ev ve okul ortamlarında kullanılan halıların özellikle dört ayda bir temizliğinin sağlanması esastır. Temizlik işleminin kısa aralıklarla yapılması alerjik bünyeli bireylerin sağlığı açısından zorunlu olarak görülmelidir. Bu temizlik hizmetinin donanımlı ve uzman bir firma tarafından yapılması özellikle alerjik bünyeli bireyler açısından önem taşımaktadır.

Halı, koltuk ve mekân temizliğinde firmamız bünyesinde çalışan uzman ekipler aracılığı ile TSE garantili hizmet verilmektedir. Yerinde temizlik hizmeti konusunda müşterilerin isteklerine öncelik verilmektedir. Kullanılan temizlik materyallerinin ve makinelerin temizlenen zemin ve eşyaların temizliğine uygun oluşu önemlidir. Firmamızın çalışma prensibi ve sağlanan kusursuz hizmet sayesinde bireylerin uzun zaman harcayarak yaptıkları tüm işlerin daha kısa sürede yapılması sağlanmakta, bireylerin ve kurumların temizlik ihtiyacı karşılanmaktadır. Uğurmumcu Halı Yıkama Firmasında gerçekleştirilen temizlik işlemlerinde firma çalışanlarımız tarafından müşterilerin uygun oldukları zaman aralıklarında temizlenecek halı, yorgan veya battaniyeler titizlikle teslim alınmakta ve firmaya ulaştırılmaktadır.

Temizlik esaslarına uygun olarak temizlenen ürünler, hijyenik bir şekilde paketlenerek tekrar adrese teslimi yapılmaktadır. Yapılan her işlem sonucunda müşterilerin yorum ve görüşleri tespit edilerek, kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda kusursuz hizmet vermek için gerekli çalışmalar sürdürülmektedir. Temizlenen eşyaların yıpratılmadan temizlenmesi ve lekelerin çıkartılması konusunda itinalı bir şekilde uygulama yapılmaktadır. Kumaşlara zarar vermeden tüm lekeler çıkarılmakta ve hijyenik olarak teslim edilmektedir. Ayrıca sert zemin temizliği konusunda da uzman ekip ve ekipmanlar aracılığı ile temizlik garantili ve aşınmaya fırsat vermeyen uygulamalar yapılmaktadır. En uygun fiyatlarla en kaliteli temizlik hizmetini almak için telefon ederek bilgi verilmeli ve hizmet talebinde bulunulmalıdır.

Uğurmumcu Halı Yıkama firmamızdan 0216 377 51 77  ve 0542 668 37 23 nolu telefonları arayarak hizmet detayları hakkında bilgi almak mümkündür.

https://www.halikoltukyikama.gen.tr/iletisim

Paylaş