Yakacık Halı Yıkama

Yakacık Halı Yıkama Firmaları  ve  Fabrikaları içerisinde  fiyatları ve donanımsal yeterliliğiyle en kaliteli modern makinelerimizle siz değerli müşterilerinize hizmet veriyoruz.

Kim demiş lekeler çıkmaz diye. Öztem halı yıkama ile gözünüzü korkutan halı lekelerinden bir telefonla kurtulabilirsiniz. Her zaman müşterisi için en sağlıklısını ve en güzelini hayal eden öztem halı yıkama değerli müşterilerine mükemmel bir hizmet sunuyor. Yarınlara açılan kapının temiz bir ev olduğu kesin. Çocuklarımız için nasıl kirlenmek güzeldir diye biliyorsak neden onları kısıtlayalım ki bırakın kirletsinler. Durun ben halılarını nasıl temizlerim demeyin. Sizin için bu işi layıkıyla yapan öztem halı yıkama iş başında… İstanbul’un farklı semtlerinde hizmet veren şube ağımız bulunmakta olup, bizimle iletişime geçen tüm müşterilerimize en yakın şubemizden ekibimizi gönderiyoruz.

Bir evde temizlik günleri başladığı en çok göz korkutan ve zaman alan iş halı temizliğidir. Eskiden insanlar öyle kat kat dizilmiş binalarda değil en fazla bir iki katlı evlerde oturuyorlardı ve bu evlerin mutlaka bir avlusu bulunmaktaydı. İşte bu zamanlarda açın çeşmeyi bol suyla yıkayın halılarınızı fakat şimdi nerede o günler. Hali hazırda oturduğumuz evlerin daracık balkonlarında mı yapacağız bu işi? Elbette ki çok zor oluyor. İşte bu sebeple öztem halı yıkama yanınızda.

Yakacık Halı Yıkama Kartal/İstanbul

İpek, yün gibi ipliklerden ilme yapılarak sıra oluşturulması ve enine iki sıra atkı atılarak sıkıştırılması ile aynı yükseklikte veya yer yer farklı yükseklikte kabartmalı olarak kesilmiş birden fazla katlanmış ve bükülmüş ipliklerin yan yana sıralanması ile meydana gelen sanata halı denir. Diğer bir tanımla çözgünün her bir çift teli üzerine yapılan havlı yüzlü dokumalarda halı denilmektedir. Evet, bu tanımı neden verdik çünkü halı öyle kolayla dokunmuyor. Ve aynı zamanda bizler evlerimize halı alırken öyle bedel olarak da az ter dökmüyoruz. Alırken ekonomik açıdan bizi zorlayan değerli eşyalarımız arasında yer alan halılarımız maalesef biraz bakım istiyor. Doğal çünkü üzerinde yürüyoruz.

Yakacık Halı Yıkama Firmaları

Halı deyip de geçmeyin. Aman biraz daha hesaplı olsun şu firmada daha ucuzmuş dediğinizde zararlı edebilirsiniz. Nasıl mı? Belki de çok pahalıya satın aldığınız ve taksitini bile bitirmediğiniz halınızın rengi yıkamadan geldiğinde birbirine karışmışsa keşke daha iyi bir firmayla çalışsaydım diyebilirsiniz. Ustaca işini yapan ekibimiz sizin için en doğru stratejileri uygulayarak halılarınızı temizlemekte ve belirtilen süre içerisinde teslim etmektedir.

Müşteri memnuniyetini her açıdan ön planda tutan biz öztem halı yıkama, sektör içerisinde sizin için en ekonomik halı yıkama hizmetiyle tanınmaktadır.  Firmamızda çalışan tüm personelimiz, halı yıkama konusunda işini bilen, uzmanlaşmış ve titiz kişiler olup,  alt yapısal olarak firmamız büyük bir yatırımla oluşturulmuştur. Hizmet olanaklarımızda halılarınız için özel koşulların sağlandığını unutmayın! Gönül rahatlığıyla yaz kış demeden her mevsim halılarınızı sizin için yıkayabiliriz.

Yakacık Halı Yıkama Fiyatları

Sağlık hijyen ferah evler için çok fazla bedel ödemenize gerek yok. Sektör içerisinde ekonomik olarak en ideal metrekare fiyatıyla çalışan firmamız geleceğe yatırım yapmayı amaçlayan bir politikayla çalışmaktadır. Halınızın gerçekten temiz olduğunu ödediğiniz bedel belirlemez. Önemli olan ticari ilkelere önem veren ve ne yaptığını bilen bir firmayla çalışmaktır. Öztem halı yıkama şubelerinin tamamında aynı ücret cetveliyle hizmet veren bir firma olup, oldukça ekonomik bir bedele yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Fiyatlar konusunda kar zarar dağılımı konusunda yapılacak bir araştırma olsa firmamız tarafından verilen hizmete karşılık almış olduğumuz cüzi miktar metrekare halı yıkama ücreti üzerinden cetvel oluşturduğumuzdan eminiz. %100 Kalite, %100 ekonomi ikilisini yakalayabileceğiniz tek adres öztem halı yıkama firmasıdır. Kirli halılarınız için bizimle iletişime geçin.

Yakacık Halı Yıkama olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki linkte tıklayabilirsiniz.

https://www.halikoltukyikama.gen.tr/iletisim

Paylaş