Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama Fiyatları İstanbul’da Öztem’de En Uygun Seçeneklerle sunulmaktadır. Ayrıca Yün yorgan yıkama işlerinizi de bize yaptırabilirsiniz. Telefonumuz 0216 377 51 77

Kış boyunca her gün kullandığımız yorganlar yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte dolaplara kaldırılıyor ama kaldırılmadan önce yıkatılması lazım çünkü yorgan nevresimi nasıl yıkanmaya ihtiyaç duyuyorsa  yorgan yıkamaya da ihtiyaç vardır. Yorganların yıkatılması için gözle görülür bir leke olmasına gerek yok çünkü yorganımızda biriken bakteriler kış mevsiminde yorganları tekrar kullanmamızla birlikte vücudumuza giriyorlar ve bunun sonucu da kış mevsiminin en popüler hastalığı olan griptir. Evde yıkaması çok zahmetli olacağı gibi tam bir temizlik sağladığı söylenemez ve her yorgan yıkarım diyen yerlerde yorgan makinesi olmadığından yorganlarınızı yıkatacağınız yeri özenle seçmeniz gerekir. ÖZTEM Halı Yıkama olarak halı ve koltuk yıkama işlerimizin yanında yorgan yıkama hizmeti de veriyoruz ve bu iş için en doğru adresiz. Profesyonel yıkama da yorganlar için eğer leke varsa önce leke çıkartılır sonra büyük çamaşır makinelerinde yıkanılır kurutulmak için bekletilir. Yorganlar kuruduktan sonra ambalajlanıp adreslere teslim edilir.

Yorgan yıkama işlemleri dahilinde kullanılacak olan malzemelerin ve verilen hizmetin çarpıcı bir konumda yer alması durumu öne çıkmakta olup; Öztem Halı Yıkama aşamasında ideal bir sonuç ortaya koyma konusunda da gayet olumlu sonuçlar kabul görecektir. Her zaman müşterilerin istediklerini yerine getirme konusunda da öne çıkacak olan söz konusu yorgan yıkama firması; bu konudaki tecrübelerini işlemlere yansıtma konusunda da kendini göstermektedir. Yıkama aşamasında kısa süreli bir yıkama süresinin yanında aynı zamanda da kurutma işlemi de ön planda yer almaktadır. Yıkama işlemi esnasında oldukça kaliteli ve etkili deterjanlar kullanılarak bol su ile yıkandığından sonra tamamen kuruması beklenecektir. Aynı zamanda da yorganların yıkamadan önceki evrede verilen adreslerden alınarak; yıkama ve kurutma işlemlerinin uygulanmasından sonraki süreçte de yeniden alınan noktaya teslim işlemi de gerçekleşecektir.

Yorgan Yıkama Fiyatları

Fiyatlar yorganın türüne ve kaç kişilik olduğuna göre değişir ama çok fazla yorgan çeşidi olmadığından dolayı genellikle yorgan yıkama fiyatları birbirlerine çok yakındır. ÖZTEM Halı Yıkama olarak sizlere kaliteli ve güvenli bir iş sunmamızın yanında en uygun fiyatlarla da hizmet sunmaktan gurur duyarız.

Yorgan yıkama fiyatları içerisinde yer alan materyallere göre değişikli göstermektedir. Pamuk, yorgan ya da yün türlerinde var olan yorganların ilgisini çekecek şekilde ön planda varlık göstererek; bu fiyat aralığı da geniş bir kapsamda kabul görecektir. İçerisinde yer alan uygulamaların da yorganın türüne göre farklılık göstereceğinden dolayı da fiyat bakımından farklılık gösterse de uygun olarak ifade edilecektir. Bu aşamada da yıkama konusunda kullanılacak malzemelerin ya da işlem sıklığının farklılık göstermesinden ötürü fiyatta değişkenlik gösterecektir. Değişkenlik gösterse de genel olarak 25 TL civarında olacak olan fiyatlar; her keseye uygun bir şekilde olması ile de adından söz ettirecektir.

Yorgan Yıkama Yerleri

Her semtte birden çok halıyıkama yerleri vardır. Herhangi bir halı yıkama merkezinde yorganlarınızı yıkatabilirsiniz ama bu önerilmez çünkü her yerde yorgan yıkama makinesi yoktur. Semtinizde yorgan yıkama makinesi olan bir yer yoksa bile olan bir yere götürmeniz yorganlarınız için daha iyi olacaktır.ÖZTEM Halı Yıkama olarak en uygun yorganlarınızı yıkatabileceğiniz yerdir. Halı, koltuk, perde yıkama yapmamızın yanında yorgan yıkama yerleri arasında bizi de sayabilirsiniz. Yorgan yıkamaya gereken özeni gösteriyor ve yorganın türüne göre en doğru şekilde yıkayıp teslim ediyoruz.

Yorgan yıkama konusunda deneyim sahibi olması ile beraber kapsamlı bir hizmet seçeneğini ortaya koyma konusunda ön planda varlık gösteren Öztem Halı Yıkama; faaliyetlerini memnuniyet verecek türde şekillendirerek sonuçlandırma konusunda da yeterli olmaktadır. Buna bağlı olarak da yoğun bir şekilde talep çekme konusunda başarılı olarak görülmekte olup; lekelerden tamamen arındırılacak olan yapılacak olan temizleme işlemlerine tabi olunmasını da sağlayacaktır. Bu aşamada da yıkanma aşamasının ne kadar etkin bir şekilde gerçekleşeceği türde bir işlem süreci sonrasında da gereken sonuçlar da sağlanabilecek şekilde de yer alabilecektir.

Yün Yorgan Yıkama

Yün yorgan yıkama işleminin en önemli özelliği kurutulmasında ki önemdir çünkü az biraz nem kalsa bile yorgan kokmaya başlar ve bakteriler tekrardan üremeye devam eder. Vücudumuzun sürekli temas ettiği yorganlarımız da sürekli bakteriler üremeye devam eder ve arada sırada da olsa yatakta yemek yendiği için yorganlarımız kirlenebiliyor.Yorganlarda biriken bakteriler insan sağlığı için tehlike oluşturuyor ve bunu önlemenin en iyi düzenli olarak yorganlarınızı yıkatmaktan geçiyor. Bir çok halı yıkama firmasının yorganları, halı yıkarmış gibi yıkıyor. Bu yüzden yorgan yıkatacağınız yerde yıkama makinesi olup olmadığını sormayı unutmayın. Yorganlar yıkanmadan önce üzerinde leke olup olmadığı kontrol edilir. Eğer varsa uygun malzemelerle yorgana zarar vermeden leke çıkartılır ve  yıkama makinesine atılıp uygun derecede yıkanır. Yün yorganlar yıkanırken 25 dereceyi geçmemelidir. Yıkandıktan sonra kurutma makinesinde kurutulur ve kurutulduktan sonra güneşin altında bekletilir. Bu sayede kuruduğundan tamamen emin olmuş oluyoruz.

Yorgan yıkama işlemlerini gerçekleştirme konusunda Öztem Halı Yıkama işlemlerini gerçekleştirme esnasında yün yorganlar da devreye girebilmekte olup; bu kulvarda yeterli sonuçları da sağlayabilecek şekilde de yer alacaktır. Yün yorganların titiz bir şekilde gerçekleştirilmediği süre zarfında koku yapacağı ve kalıcı bir şekilde de olmasından dolayı da bu konuda firmanın tecrübelerine dayalı bir şekilde işlemleri ortaya koyulması konusunda da tecrübelerini sürekli olarak da ortaya koymaktadır. Bu sayede de her müşterinin istekleri doğrultusunda var olan hareketleri aktif olarak gerçekleştirecek şekilde de yer alarak kısa süre içerisinde yün yorganların yıkanması ve teslimatı işlemlerini gerçekleştirmeye dayalı bir gayret içerisinde de yer alacaktır.

Yün Yorgan Yıkama Fiyatları

Yün yorgan yıkama fiyatları, yorganın boyutuna göre değişebilse de genelde her yerde fiyatlar aynıdır. Yün yorgan yıkama fiyatları ortalama olarak 25 TL civarındadır. Eğer birden çok yorganı yıkatmaya verdiyseniz fiyatlarda indirim yapacaklardır. Yorganlarınızı yıkatmaya vermeden önce, yorganlarınızı vereceğiniz firmada yorgan yıkama makinesi olup olmadığını sormaktan çekinmeyin çünkü bazı halı yıkama firmaları yorganı halı gibi serip, halı yıkama makinesiyle yorganınızı yıkayıp yorganınıza zarar verebilir. Bunun önüne geçebilmek için yorgan yıkama makineleri çok önemlidir.

Yorgan yıkama fiyat bakımından ideal bir yapıda yer alarak her keseye uygunluk taşıması açısından da müşterileri memnun etmektedir. Yıkama İşlemleri esnasında gündeme gelecek olan temizleme ve kurutma işlemlerine dayalı faaliyetler fiyatı etkileyen unsurlar olarak görülebilecektir. Bu  tip işlemler esnasında kullanılan tüm malzemeler ile beraber aynı zamanda da yapılan işçilik de fiyata  dahil edilmekte olup; bunun yanında da nakliye işlemleri de fiyata dahil edilmektedir. Ortalama 25 TL civarında olan yorgan yıkama işlemleri tüm vergileri içeren türde de yer alarak belirleyici bir kriter olarak da görülebilecektir. Genel olarak da rağbet görmesine neden olacak temel sebep olarak görülebilecek olup; her kesimin talep göstermesini de sağlayacaktır.

Yorganlarınızı yıkatmak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçin ve tertemiz yorganlarda yatın.

Paylaş